Prosinec 2009

New my avatar-Miley cry=(

31. prosince 2009 v 14:48 > avatary Miley
=(Nudila jsem se tak jsem vyrobila smutný avatar jak Miley šla asi z hřibitova kde byla za svou nejlepší kamarádkou která jí umřela!Miley Cyrus je jako Viking!

31. prosince 2009 v 11:42 >Novinky
Tvrdí to alespoň Sarah Jessica Parker!
Cože? Jak na to hvězda seriálu Sex ve městě přišla? Úplně jednoduše...

Disney star Miley Cyrus (17) totiž vystoupí v pokračování filmového zpracování Sexu ve městě a při natáčení se se Sarah (44) samozřejmě potkala!

Ta byla ze seriálové Hanny Montany totálně vedle! "Byla jsem ohromená tím, na jaké úrovni ve svém věku je," nadšeně prozradila SJP a pokračovala: "A navíc, věděli jste, že je opravdu vysoká? Já tedy ne! Je dokonalá, jako Viking!"

Seriálová Carrie Bradshaw si spolupráci s Miley opravdu užila, a to i přesto, že jejich setkání bylo velmi krátké a na obrazovce se společně vůbec neobjeví.

"Miley je nejen krásná, ale také velmi vyrovnaná mladá dáma. Je milá, pohotová, profesionální a chodí včas. Je prostě sladká," shrnula na závěr Sarah! Miley je prostě všude oblíbená!

Zdroj: Profimedia.cz


Ve filmu půjde o to, že Miley bude mít stejné šaty, jako Samantha (Kim Catrall), koukni na fotky...Miley Cyrus má nové tattoo(Miley vysvětlila proč ho má)

31. prosince 2009 v 11:35 >Novinky
My víme že Miley má nové tetování
JUST BREATHE (Prostě dýchej)!Tady máte víc vysvětleno o něm!mILEY NA OBRÁZKU VYPADÁ SMUTNĚ=(


Disney star si pořídila nové tetování a měla k tomu opravdu pádný důvod!
Miley Cyrus totiž před časem zemřela jedna z nej kamarádek Vanessa. Ta od malička trpěla cystickou fibrózou, což je vážná nemoc, která postihuje dýchací a zažívací systém a s postupem věku se zhoršuje!

Právě pro Vanessu se stala osudnou ve 12 letech a Miley to velmi těžko nesla. "Nejvíc mi tenkrát pomohl Nick Jonas, za což mu děkuji," svěřila se Miley.

Teď už je se smrtí své kamarádky celkem srovnaná, pořád na ni ale musí myslet, proto se také rozhodla pro velmi neobvyklou poctu!

"Vanessa byla až do konce velmi statečná, moc si jí vážím," vysvětlila Miley a dodala: "Proto jsem si nechala vytetovat slogan všech, kteří touto chorobou trpí!"

Seriálová Hannah Montana si nechala pod levé prso vytetovat heslo JUST BREATHE (Prostě dýchej)!

Bohužel se však svým kamarádským činem Miley možná dostane do velkých problémů. V Americe je totiž tetování legální až od osmnácti let! Snad to Smiley projde!
Zdroj: Profimedia.cz

Bára Kubešová o Miley Cyrus!

31. prosince 2009 v 11:31 >Novinky
Ach joo=(já ji to tak závidím=(
Bára vyprávý příběh jak vyhrála Staň se hvězdou na Disney Channel s HM a ona to vyhrála.Dostala samodřejmě i lístek na koncert MILEY DO LONDÝNA!
Tady vyprávý i své zížitky:)


Budoucí česká Miley byla na koncertu své oblíbenkyně!
Vítězka soutěže STAŇ SE HVĚZDOU DISNEY CHANNEL Bára Kubešová (11) je teď opravdu v sedmém nebi. Nejen, že nahrála svou vlastní demo nahrávku v profesionálním studiu, navíc také získala výlet do Londýna na koncert úžasné Miley Cyrus!

Na koncert přišlo 20 000 fanoušků, kteří přímo vřeli nadšením! Jak si akci užila Bára? "Koncert Miley Cyrus v Londýně byl prostě super! Miley zpívala v rockovém stylu a zpívala nádherně. Když se rozsvítila modrá světla a na podiu se ukázal bubeník a pak kytarista, celý sál se rozbouřil a bylo jasné, že přijde Miley!"


Poslední píseň

31. prosince 2009 v 11:27 >Novinky
A teď články(novinky) většinou víme ty novinky ale máte to tu víc napsané:)

Filmová bomba s Miley Cyrus se řítí do kin
Sice si ještě chvilku budeme na POSLEDNÍ PÍSEŇ muset počkat, trailer už je ale na světě!

Život sedmnáctileté Veroniky 'Ronnie' Millerové je najednou vzhůru nohama, když se její rodiče rozvedou a její otec se odstěhuje z New Yorku do města Tybee Island ve státě Georgia.

O tři roky později si se svými rodiči stále nerozumí a zlobí se na ně, zvláště na svého otce … Dokud se její matka nerozhodne, že by bylo v nejlepším zájmu všech zúčastněných, kdyby strávila léto v Tybee Island se svým tátou.

Ten je bývalý koncertní pianista a učitel a žije tichý život v pobřežním městě, je plně ponořen do tvorby uměleckého díla, které se stane hlavní ozdobou místního kostela.

Jde o nezapomenutelný příběh o lásce v jejích nesčetných podobách podle románu Nicholase Sparkse, najdeš tu lásku na mnoho způsobů.

Do ČR film přijde v červnu a rozhodně je na co, se těšit

zdroj:
Profimedia.cz

Bravo Nr.01 // 2010

31. prosince 2009 v 11:25 >Magazín
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
unlimited-miley

Your Magazine (January 2010, Arg)

31. prosince 2009 v 11:24 >Magazín
imagebam.com
unlimited-miley

Osobní 29

31. prosince 2009 v 11:22 >Osobní
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
unlimited-miley

Miley-styl 60

30. prosince 2009 v 20:24 >Miley styl
Toť vše=P!Nejnovější styl Miley co teď nosila nedávno přidala jsem a jdu sledovat tu nejvíZz Lol pohádku Mrazík:Dtak Pp a snad zítra budou další novinky:)

world17


Miley-styl 59

30. prosince 2009 v 20:21 >Miley styl
http://world17.blog.cz/


Miley-styl 58

30. prosince 2009 v 20:20 >Miley styl
http://world17.blog.cz/

Miley-styl 57

30. prosince 2009 v 20:19 >Miley styl
http://world17.blog.cz/

Miley-styl 56

30. prosince 2009 v 20:18 >Miley styl
http://world17.blog.cz/


Miley-styl 55

30. prosince 2009 v 20:18 >Miley styl
http://world17.blog.cz/

Miley-styl 54

30. prosince 2009 v 20:17 >Miley styl
Teď budu přidávat nejnovější styli Miley:)
http://world17.blog.cz/


Miley Cyrus-7 Things & announces tour DVD!London

30. prosince 2009 v 20:13 >Videa>Miley
Miley zpívá 7things a říkala cosi o DVD,nevím co přesně ale asi vydá tour DVD, kde budou její koncerty z různých zemích kde koncertovala(tour 2009/2010).


Liam is Mileys “Inspiration”?

30. prosince 2009 v 17:06 OSTATNÍ
Byla zveřejněna fotka, kde je Miley zády a hraje na klavír písničku When I Look at You♥ Místo not má však na klavíru fotku Liama. Je to trošku zvláštní, ale když to tak vemem tak ten text na něho i vlastně na ně oba sedí =)
free image host
IHEARTMILEY

Wonder Tour - Manchester 28/12/09 [Videos]

30. prosince 2009 v 14:34 >Videa>Miley
Odkazy na videa z Manchestru :)...
písničku Party in The USA jsi můžete pustit také z Manchester
vystoupení
a to v rubrice videa Miley

Miley Cyrus - Party In The U.S.A. Manchester 28/12/09

30. prosince 2009 v 14:23 >Videa>Miley
Našla jsem uplně v DOBRÉ KVALITĚ jedno video z vystoupení v Manchester 28/12/09 s písničkou Party in The USA!Video je super nejlepší je také jak Mley na konci umývají=Da utírají vlasy od pěny(asi)(VÍCE INFO: dPři vystoupení v Machestru u písničky Party in The USA si tanečníci udělali z Miley srandu(nebo to bylo domluvené) a nasadili ji klobouk, ve kterém byla šlehačka, zmrzlina apod. různě to pak po sobě "házeli" a potírali se :D Pěkné zpestření :)) )
ále je kvalitní,pestrý...atd a Miley samodřejmě ještě skvěle zpívá a tančí:).Podívejte se!