Květen 2010

Signed autographs in Colombo (30th May 2010)

31. května 2010 v 5:41 Akce 2010
Mám tu pár fotek ze včerejší autogramiáda:)snad se objeví víc.Jinak tak se mějte a zítra večer mě tu čekejte ahojte=*!Jak nevíte jak se mi bude stýskat:)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Osobní/104

31. května 2010 v 5:35 >Osobní
Nová osobní fotka=)

imagebam.com


Hannah Montana 3, Volume 4 [DVD]

30. května 2010 v 19:50 OSTATNÍ
Další obal k DVD HM3 akorát tohle je Volume 4 :)

imagebam.com

Hannah Montana 3, Volume 3 [DVD]

30. května 2010 v 19:49 OSTATNÍ
Mám tu obal na DVD ke třetí řadě =)
imagebam.com

Hlasuj pro fotku červenec

30. května 2010 v 19:06 >Info
Myslim jsi,že jsem vybrala správné fotky!=DTyhle fotky jsou naprosto dokonalé a jejich víc ale musela jsem tři nebo nemusela ale já to dávám po třech:D.Jsou z photoshootu Can Be Tamed a jedna z klipu:) tak která to bude pro začátek velkých prázdnin?No já už mám svoji best fotki,ale nechávám to na vás:)!
Děkuji moc za každý svůj komentář=)

1.
miley-hannamontana
2.
miley-hannamontana

3.
miley-hannamontana

Hot or Not?(pro měsíc červenec)

30. května 2010 v 18:58 >Info
Jupí to už budou prádzniny=D=)
Jinak hot or not?:)
miley-hannamontana

Zítra tu nebubu

30. května 2010 v 18:47 >Info
miley-hannamontana

Ahojte!
Zítra 31.5 tu nebudu protože jedem s naší třídou na dva dny pryč.Dojedu sice v úterý(1.6) ve 20:30
ale pujdu jsem večer, teda jestli tu bude místo=D.Takže sb nemažte si mě:Djo?Děkuji=*.Jinak ještě tu budu možná večer uvidím...Zítra čeká Miley autogramiáda v Portugalsku takže budou zas nějaké nové fotky ://no uvidím možná jsi ráno přistanu a přidám pár fotek z dneška(30.5)=D

Rock In Rio (Interview)

30. května 2010 v 15:00 >Videa>Miley
Mám tu dva rozhovory,interview =)Live in Lisboa - Videos 29/5/2010

30. května 2010 v 14:32 >Videa>Miley
To nejlepší...přece videa=)!Miley zpívala několik svojich známých písniček např.Party In The USA,Fly on the wall,7 things nebo i svoji nejnovější písničku.Byla prostě skvělá=)pořádně to tam rozjéla a ještě jsem zapoměla zpívala i písničky některé z jejího nového alba:)

(videa se mi tu nechcou přidávat jen dva tu máte jinak ostatní stačí když na ně kliknete,máte hodně na výběr:D)
Nové písničky zní skvěle!!!Další skvělá videa z vystoupení:
Rock In Rio 2010 - Lizbona (29th May 2010) - Show /2

30. května 2010 v 14:23 >Akce>Miley
Tak a ještě jsem uložila pár fotek,které tu ještě nemám:D
Miley vypadala fakt svěle:*♥
free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

29.05 - Rock in Rio Lisbon // Taken by Us

30. května 2010 v 14:09 >Akce>Miley
Teď tu mám další várku fotek:-)a už je jinak oblečená=)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Rock In Rio 2010 - Lizbona (29th May 2010) - Show

30. května 2010 v 13:53 >Akce>Miley
Mám tu fotky ze včerejšího vystoupení!Miley vypadala fakt skvěle a jak vidítě podle fotek tak jsou fakt crazy=D...podívejte se:)


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Miley Cyrus ‘Doesn’t Like Glee’

29. května 2010 v 23:27 >Novinky

miley-hannamontana

Miley prohlásila, že nechápe popularitu seriálu "Glee". V rozhovoru pro magazín Billboard 17tiletá hvězda přiznala že je to show nerealistická protože je v hudebním formátu.

,,Upřímně řečeno, muzikály? To já nemusim," řekla. ,,Co když to je skutečný život, že jsem byla na ulici Rodeo Drive a najednou jsem vyrazila s písničkou o tom, jak moc miluju boty?"

Cyrus rovněž ukázala, že je velkým fanouškem Lady Gaga. ,,Narozdíl od jiných umělců všechna její hudba znamená pro ni něco osobního."

Billboard Interview (2010)

29. května 2010 v 23:26 >Novinky
miley-hannamontana

Miley Cyrus drží obří "M" na obálce magazínu Billboard. 17tiletá hvězda si popovídala s magazínem o novém videoklipu, seriálu Glee a o neposlouchání popové muziky.....


Na její videoklip Can't Be Tamed: Před tím, než debutoval videoklip řekla Miley pro magazín: ,,Ve videu uvidíte klec, je to opravdu šílené. Mám u sebe 30 tanečníků, hnízdo a strom. Doslovně je to mimo kontrolu. Určitě budu dělat mnohem více věcí, jako je toto."

Na její vlastní hudební vkus: ,,Neposlouchám pop music, což je opravdu divné pro někoho, kdo sám dělá pop music. Když mi bylo 13 tak jsem nemyslela na to, že v 17 to bude pořád "Jsi vyprodaná"! Ale to není, to co to opravdu je. Není to taneční hudba, která je jen tom 'ooh já jsem v klubu a všichni se na mě dívají'. To něco znamená. Já se nesnažím jen sedět a prodávat svá pozlátka a půvab....protože žádný člověk nežije takový život. Mnoho popvých písní je super ale hudba to není."

Na její inspiraci: ,,To jak chci vypadat nebo to co nosím si nikdy neplánuju. Dokonce i v novém videoklipu jsem měla zdravotní péči. Neměli jsme všechnu choreografii vytesanou do kamene protože jsem nechtěla aby to bylo falešné a leštěné. Všechno v životě má přijít přirozeně."

Na seriál Glee: ,,,,Upřímně řečeno, muzikály? To já nemusim," řekla. ,,Co když to je skutečný život, že jsem byla na ulici Rodeo Drive a najednou jsem vyrazila s písničkou o tom, jak moc miluju boty? (smích) To by byly hity na youtube."

Rock In Rio Festival Open

29. května 2010 v 23:23 >Videa>Miley
Wow jak vystartovali ti lidi a jak se tam rvou=DJinak fakt závidím://:)